طراحی وب ، طراحی نرم افزار ، شبکه

مشاوره ، اجرا ، نظارت و پشتیبانی

پروژه های فناوری اطلاعات و ارتباطات

سیستم های روشنایی

خدمات مشاوره طراحی روشنایی

از جمله نقاط قوت اصلی شرکت تسلط به طراحی روشنایی و قابلیت ارایه خدمات مشاوره طراحی روشنایی است. در این شرکت تیمی مجرب که در زمینه های مختلف طراحی روشنایی تجربه دارند می توانند به صورت حرفه ای و تخصصی خدمات طراحی روشنایی بدانند.
ما معتقدیم که نقطه قوت اصلی شرکت ما توانمندی بالای تیم ما در زمینه خدمات مشاوره طراحی روشنایی است چرا که می دانیم ما:
•نور و مفاهیم روشنایی را به خوبی می شناسیم
•با مفاهیم معماری آشنایی کافی داریم
•در تیم طراحان ما ترکیبی از تخصص های مختلف اعم از برق ، معماری و طراحی صنعتی حضور دارند.
•با تاثیرات روشنایی بر سلامت جسمی و روانی انسانها به خوبی آشنا هستیم
•با شرکت های صاحب نام و معتبر بین المللی ارتباط داشته و با شرکت در کنفرانس ها و نمایشگاه های تخصصی همواره از دانش روز دنیا اطلاع داریم

•تجربه زیادی در طراحی روشنایی بسیاری از پروژه های روشنایی داریم

تامین کالا و اجرا

اعتبار حرفه اي ما بيش از هر چيز براي ما اهميت دارد. تيم ما در طراحي و اجراي بسياري از پروژه هاي حساس و مهم  تجربه دارند و به همين دليل در انتخاب محصول براي مشتريان خود بسيار با وسواس عمل مي کنيم.

تمامي محصولاتي که توسط اين شرکت تامين مي شوند از توليد کننده هاي صاحب نام و معتبر اروپايي هستند و کليه محصولات اين شرکت داراي گارانتي از يک تا سه سال مي باشند.

به دليل اطمينان به کيفيت بالاي محصولاتمان از معدود شرکتهايي هستيم که براي لامپ هاي نصب شده بر روي چراغ هايمان هم گارانتي ارايه مي کنيم چرا که بهترين لامپ ها را بر روي بهترين چراغ ها و در بهترين شرايط نصب مي کنيم.

ما در طراحي روشنايي يک پروژه خود را محدود به محصولاتي خاص يا برند خاص نمي کنيم، در هر پروژه متناسب با نيازهاي پروژه سبدي از محصولات مختلف را با توجه به ويژگي هاي آنها براي کارفرمايان خود انتخاب مي کنيم. به عبارتي براي هر نياز روشنايي، بهترين و به صرفه ترين محصول را انتخاب مي کنيم.